Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM aviacijos disko naudojimas

Aug 22, 2016

Orlaivių variklių pramonėje gamybos esmę ir tai ženklas iš Nacionalinio mokslo ir technologijų lygį. Peilis yra orlaivio variklių komponentai, kurie nusprendė, kad variklio efektyvumas ir gyvenimo "širdyje". Todėl kokybės nustatymo geležtės yra sudėtingesnė ir griežtas. Tradicinių aptikimo metodas yra speciali įranga bandoma ašmenys, kuris sukelia mažos aptikimo efektyvumą ir prasta tikslumą. Pastaraisiais metais trys koordinačių matavimo mašinų, populiarumas plačiausiai naudojamas metodas yra kontakto CMM matuoti ant disko paviršiaus dvimatis skenavimo bandymų metodu.

REVO probe in blade measuring

Trys koordinačių matavimo aparatas yra plačiai naudojamas matuojant mechaninių dalių dimensijos ir padėties nuokrypiai. Ji vykdo duomenų gavimas per zondą suaktyvina arba nuskaitymo apie darbą vnt, ir tada taikant skaičiavimo programinė įranga sintezės elementas matuoti, ir gauti rezultatus. Tai priemonė objektų skaitmeninimo, gerinti matavimo tikslumas per klaida kompensacijos technologija, ir turi suvokti didelio efektyvumo aviacijos ašmenys matavimo ir automatikos lankstus matavimo programinę įrangą.

NANO tikslumo trijų koordinačių matavimo mašina naudojama aviacijos, gynybos, rungtynių ir pelėsių gamybos pramonės pvz., automobilių atsarginių dalių 3D matavimo. Ji yra įrengta su racionaliai DMIS matavimo programinę įrangą, kuri yra sertifikuota Vokiečių PTB. Programinė įranga yra peiliukai testavimo modulis. Ašmenys nustatymo modulis palaiko sukelti ir nuskaitymo nustatymo režimai, palaiko skyrių nuskaitymo. Jis taip pat greitai gali apskaičiuoti svarbius parametrus ašmenų išmatuotas padėtį, labai pagerina aptikimo tikslumas ir efektyvumas.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas: overseas@cmm-nano.com