Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM Matavimas - nuožulnios Skylės Matavimo

Mar 20, 2017

Apie automobilių variklio sistema, įstrižai aliejus anga ir vožtuvų vadovas skylė yra dažnai naudojamas struktūrą. Apskritai ši struktūra natūra turi su apdorojimo bazę kampą. Jų apdirbimo tikslumas yra labai didelis, vaidina labai svarbų vaidmenį variklio apdorojimui. Tačiau, kaip teisingai išmatuoti tikrąją vertę dalių perdirbimo, buvo aktuali problema, reikia išspręsti.

Sparti šiuolaikinių matavimo technologijos, koordinuoti matavimo mašina dabar gali protingai automatiniai matavimai. Pasvirų skyles, mes galime naudoti sukamojo zondą, kuris gali lengvai išmatuota bet kuria kryptimi. Tačiau kai kurie iš CMM naudoti matavimo galvutės, kurios negali rotacija laisvai, iš kampo skaičiavimo matavimas yra labai sunku. Tačiau naudojant dviejų matmenų kampas sukimosi teoriją, gali vykdyti kai kampas skaičiavimo darbą. Taigi galite atsigriebti už daviklio funkcija netinkamumo, galite išmatuoti pasvirusios skylę kampu tiksliau ir pan.

微 信 图片 _20170320133831.jpg

DARBU gabalai dedami atsitiktinai CMM matavimo erdvę, tai tikėtina, kad pakreipti erdvėje, kurią mes turime kalibruoti, taip pat yra padaryti besisukantį staklės matavimo koordinačių sistemos lygiagrečiai pamatinei rėmo dalių, tada statyti darbu gabalas koordinuoti nuo darbo-gabalas.

Jei darbas-gabalas fiksuoto gerai ant darbastalio, gali būti tik dvi ašis Tentas, tik ant plokštumos linkę tarpusavyje. Ty ten yra viešasis ašis dviejų koordinačių atskaitos rėmas. Mes tiesiog reikia pasukti dvi ašis, kurios statmenai nekintamą ašį, juos linkę būti lygiagrečios. Dvimatis radinys yra pakankamai.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

Paštas: ! Užsienyje cmm-nano.com