Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM aplinkos sąlygos

Aug 24, 2016

Koordinuoti matavimo aparatas yra didelio tikslumo matavimo įranga, jos aplinkos sąlyga gali paveikti savo tam tikrą matavimo tikslumas turėtų užtikrinti geriausias darbo sąlygas.

1. temperatūros poreikis aukšto tikslumo matavimo

1.1 temperatūros diapazonas: 20±2 ° c

1.2 temperatūros kaita: < 0,5 ° c/h < 1 ° c / 24h

1.3 temperatūros gradientas: < 0,5 ° c/m

1.4 mašina balansavimo temperatūros laikas: > 48h

Pastabos: Mašina tikslumo sumažės, jeigu temperatūra nepasiekia standarto reikalavimus.

2. santykinė drėgmė

Darbo aplinkos drėgmė turi įtakos įrenginio du pagrindiniai aspektai:

Didelės drėgmės palengvina rūdžių mašinos detales, kad įtakos įrenginio darbo ir tarnavimo laikas; Mažai drėgmės leidžia lengvai gaminti statiniam kad gali bloga įtaka darbo kompiuterio ir kontrolės sistema. Tinkamos drėgmės diapazonas yra 45 %-60 %.

3. švara

Statinis dulkių gali turėti įtakos matavimo aparatas, išlaikant spauduoti ir antistatinės dozę į žemės paviršių ir sienos paviršiaus.

4. oro tiekimo

Švarus ir sausas. Jos drėgnis yra mažesnis negu 15 proc.

Oro sąnaudos: 50L/min

Oro slėgis: 6-10 bar

5. elektros energijos tiekimo

AC 220V, 50Hz, 2.5KVA; įtampos svyravimai turėtų ne didelis 5 % įvertinimo įtampa; Nenaudokite su CMM su kitais didelio galingumo elektroniniais prietaisais kartu pvz., oro kondicionierius, dauginimo mašina, smulkintuvas ir pan. Jeigu būtina kartu naudoti, prašome priimti uždarymo transformatoriaus arba aukšto dažnio triukšmo filtras.

6. bazinis vibracijos reikalavimas

Vibruoti frequency≤10Hz amplitude≤0.5 mm

10 Hz < vibruoti frequency≤30 Hz amplitude≤1mm

Vibravimo dažnis > 30 Hz amplitude≤3μm

7. iškrovimo

Siekiant užtikrinti CMM galios valdymo sistema ir pc sistemos patikimą ir stabilų darbo, mes turėtų aprūpinti CMM nepriklausomi ir patikima įžeminimo sistema. Įžeminimo sistema turi būti dizainas pagal vietos faktinę būklę ir įžeminimo varža turi neviršyti 4 omų.

Kai geologinės sąlygos yra blogai, reikėtų priimti gyslos įžeminimo įrenginio, kuris yra pagamintas iš cinkuoto plieno plokščių suvirinti ir dengtos iš pikio apsiginti. Įžeminimo varža turi neviršyti 4 omų arba įžeminimo įrenginio turi būti pailginti.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com