Namuose > Sprendimai > Turinys

Pramonės plėtros--tilto katalizatoriai koordinuoti matavimo aparatas (KMM)

Nuo 1960 m., pramonės produkcijos buvo sukurta labai greitai. Ypač po to, kai staklių, mašinų, automobilių, aviacijos ir elektronikos pramonės augimas, įvairių rūšių tyrimų technologijas ir priemones reikalingi, todėl trijų koordinačių matavimo mašina , kuri įkūnija 3d matavimo technologijos atsiranda Istorinis momentas ir yra sparti plėtra ir tobulinimas.

Matavimo tikslumas tradicinių matavimo įrankių (pvz., mikrometro, Slankmatis, matuoklis bloko, ir kt.) kiekis dažniausiai būna mažas, kurie gali būti naudojami lauke, kurio bendras tikslumas turi būti nėra didelis. Bet dėl aukštųjų technologijų produktų, matavimo duomenys nebuvo patenkinta, ir tai kainuoja darbo jėgos materialinių išteklių matuoti smulkias dalis po vieną. Trys koordinačių atsiradimas oficialiai prasidėjo šia sudėtinga problema.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

1956 m., pasaulio pirmasis koordinačių matavimo mašinų, sukurtas britų FERRANTI kompanijos, tada po serijos tobulinimo, 1964 m. Šveicarijos SIP įmonė pradėjo naudoti programinę įrangą išmatuoti atstumą tarp taškų, kurios buvo pradėtos naudoti programinės įrangos matavimo. Sparti kompiuterinių technologijų, CNC laikų atėjimą, koordinačių matavimo mašinų funkcija yra stipresnis ir matavimo tikslumas yra didesnis.

Su pažanga mokslo ir technologijų, funkciją, tikslumo ir kokybės trijų koordinačių matavimo įrenginio palaipsniui pagerinti, ypač į mokslinius tyrimus ir plėtrą, staklių, mašinų, automobilių, aviacijos ir įvairias sudėtingas dalių gamyba. Reaguojant į pasaulinės konkurencijos, gamybinėms įmonėms taip pat teikia didelę reikšmę padidinti apdirbimo efektyvumą ir sumažinti gamybos sąnaudas. Tarp jų, svarbiausia yra gaminti aukštos kokybės produktus. Siekiant užtikrinti tokio dydžio dalių ir techninių charakteristikų atitinka reikalavimus, bendrovės išduoti griežtą kokybės valdymo. Tik garantijų aukštos kokybės gamybos vietoje gali gamintojas realizuoti išlikimą ir plėtrą.

Trys koordinuoti matavimo aparatas su didelio tikslumo, didelės lankstaus ir puikus skaitmeninio pajėgumo tampa svarbi priemonė, kokybės užtikrinimo, modernaus dizaino, plėtros, gamybos, perdirbimo ir gamybos.Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com