Namuose > Sprendimai > Turinys

Pagrindinės žinios apie CMM programinę įrangą

Jul 31, 2017

Trijų koordinačių matavimo mašina susideda iš kompiuterio, programinės įrangos, elektros (valdymo) sistemos ir matavimo galvutės sistemos. Toliau pateikiamame turinyje daugiausia pateikiama trijų koordinatės matavimo mašinos kompiuterių programinė įranga.

Kompiuteris yra duomenų apdorojimo centras. Pagrindinės funkcijos:

1. Valdymo sistemos parametrų nustatymas; Viršutinis kompiuteris bendrauja su valdymo sistema ir įgyvendina parametrų nustatymą per "super terminalą". Sistemos derinimo ir bandymo metu gali būti naudojama speciali programinė įranga.

2. Atlikite galvutės apibrėžimą, galvos kalibravimą ir zondo spindulių kompensavimą; Naudojant skirtingą matavimo galvutės konfigūraciją ir skirtingus matavimo galvutės kampą, išmatuotos koordinatės vertės skiriasi. Kad būtų galima apskaičiuoti skirtingos konfigūracijos ir skirtingos matavimo galvutės padėties rezultatus, prieš atliekant matavimus reikia atlikti zondo kalibravimą. Šiuo metodu mes galime gauti zondo konfigūracijos informaciją, kad spindulys kompensuotų kiekvieną matavimo tašką ir perduotų skirtingų matavimo taškų koordinates skirtingais kampais į "standartinę" galvos padėtį.

3. Nustatykite koordinačių sistemą matavimo reikmėms. Programinė įranga gali nustatyti koordinačių sistemą su dalių nuoroda, o tai reiškia dalių koordinačių sistemą, kurią galima keisti ir pasukti pagal poreikį. Matavimo patogumui galima nustatyti keletą koordinačių sistemos.

4. Apskaičiuoti ir analizuoti matavimo duomenis. Jis gali apskaičiuoti ir įvertinti bet kokius leidžiamus nuokrypius, reikalingus dalims brėžinius, ir naudoti statistinę programinę įrangą matavimo rezultatams matuoti. Įrankių, kreivių, paviršiaus ir sudėtingų dalių matavimui gali būti naudojamos įvairios specialios matavimo programinės įrangos.

5. Programavimas, informuokite judesio padėtį ir liesties valdymą valdymo sistemai; Matavimo programinę įrangą galima užprogramuoti atliekant matavimų ir neprisijungus programavimą pagal vartotojo poreikius, kuriuos galima automatiškai ir tiksliai matuoti ar nuskaityti partijos dalis.

6. Rezultatų matavimo ataskaita; Matavimo programoje operatorius gali nustatyti šabloną pagal jam reikalingą formatą ir parengti bandymo ataskaitą.

7. Perduokite matavimo duomenis į nurodytą tinklą ar kompiuterį. Per tinklo ryšį, kompiuteris gali atlikti duomenis, programos įvesties ir išvesties.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com