Namuose > Sprendimai > Turinys

Taikyti apgrąžos inžinerijos presformų gamyba

Sep 28, 2016

Atvirkštinio projektavimo darbo gali būti sunkiau, nei viršaus į apačią dizainas. Iki gaminio dizaino, turi stengtis suprasti dizaino idėja originalus modelis, šiuo pagrindu taip pat gali prireikti remonto arba originalus modelis defektams pašalinti. Tam tikrais būdais, atvirkštinis projektavimas yra taip pat reorganizavimo procesas. Prieš pradedant atvirkštinio projektavimo, turėtų atlikti išsamią analizę, dalys, kurios daugiausia atsižvelkite į šiuos dalykus:

(1) nustato bendrą minties dizaino, atlikti sistemingą analizę modelio darbo paviršiai. Modelis daugiausia galima suskirstyti į keletą savybių plotas sudarytas bendras dizaino, maniau ir rasti sunku, atlikti žinome gana gerai iš esmės.

(2) nustatyti lenktas paviršiaus tipas pagrindinio konstrukcijos formos modelį, kuris susijęs su atitinkamą projektavimo programinės įrangos pasirinkimas ir nustatymas programinės įrangos modulių. Laisvos formos paviršiaus, pvz., automobilių, motociklų #39; s išorinės ir vidinės apdailos ir kt., dalis paprastai reikia priimti patogios reguliavimo kreivė ir paviršiaus modulis; Elementarus analitinis lenktas paviršiaus dalių, tokių kaip plokštuma, cilindras, kūgis paviršius nėra būtina, nes pagal jų matavimo duomenų akivaizdžiai gali žinoti, kad tai lėktuvo ar cilindrinių paviršių.

Iš tiesų, kai kurie stulpeliai, išgaubtas platforma pasižymi po to, kai kontūras buvo nustatytas, visą matavimo objekto modelis buvo kartu su skenavimo duomenis, sugeneruotus. Pasirinkti kai kurie skenavimo taškų arba linijų, kurių kokybė yra geresnė.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com