Namuose > Sprendimai > Turinys

Oro kokybė Poveikis matavimo mašinų

Mar 13, 2017

Iš aukščiau pasakojimo, vartotojas gali ją suprasti yra labai svarbu, ar suspaustas oras gali garantuoti normalų darbą CMM, ir ar koordinuoti matavimo aparatas gali garantuoti aukštą tikslumą. Taigi, kas yra oro kokybės poveikis į CMM ?

1. Slėgio

  • Slėgis poveikis oro guolio.

Esant normalioms darbo slėgis, oro erdvės storis tarp oro guolio ir bėgelis yra fiksuotas, kuri gali užtikrinti gerą pakartojamumas CMM. Jei oro tiekimo slėgis svyruoja, iš anksto-priveržimo jėga oro guolio pakeitimas atitinkamai sukelti inter membranos vietą kaitos? Kai be kita membrana erdvė tampa labai mažas, yra tam tikras trinties tarp oro guolio ir kreipiamojo bėgelio, kuris gali sukelti santykinį trintį tarp oro guolio ir kreipiamojo bėgelio, kai aparatas veikia. Jis netgi gali rimtai sukelti įbrėžimų ant kreipiančiųjų liniuočių and intake įrenginio veiklos

  • Efektas subalansuoti cilindras

Balansas cilindrų naudojamas subalansuoti Z ašį. Kai Z ašis sunkumą yra lygus traukos jėga generuoja cilindrų oro slėgio, Z ašis bus išlaikyti pusiausvyrą. Kai cilindras patraukli jėga yra mažesnė nei svorio, visa balanso sistema bus iš kontrolės. Z ašis taip pat zondas galva nukris žemyn. Ji gali sugadinti daviklio ir Z ašį. Todėl yra labai reikalinga, siekiant užtikrinti tinkamą slėgį suspausto oro CMM.

Nors mūsų įmonė ėmėsi priemonių kontroliuoti neigiamą rezultatą svyravimo suspausto oro slėgis, siekiant užtikrinti, kad jūs galite naudoti CMM paprastai įvairovė, prašome griežtai kontroliuoti oro slėgį CMM.

Nano CMM

2. oro švarumo poveikis

Kadangi oras yra ne grynas, jame yra ne tik tam tikrą kiekį vandens, bet ir nuo dulkių ir kitų priemaišų daug. Šios priemaišos eisiu į oro kompresorius su oru kartu. Ir tada, jie eiti į aukšto slėgio suspausto oro su alyvos rūko dalelių kartu. Jei šie nešvarumai nėra pašalinami, tai bus labai žalingas naudojimo ir veiklos matavimo aparatas daugiausia šiose dviem aspektais:

  • Iš oro teršalų poveikis

Yra daug priemaišų dalelių suspaustu oru, kad nėra filtruojamas. Dalelių skersmuo yra nuo kelių iki kelių dešimčių mikrometrų. Po to, kai vyksta į kompresorių su drėgmės ore, jie gali sudaryti kai kurias medžiagas. Jų skersmuo yra didesnis. Jei šie stuff rūšių tiesiogiai eiti į CMM be filtravimo, jis gali sukelti rimtą grėsmę CMM gyvenimą. Sunkiais atvejais gali veda prie laužo CMM.

  • Naftos ir vandens poveikis

Alyvos garai ir drėgmės ore yra suspaustas į aukšto slėgio suspausto oro kompresorių. Oras yra ne filtruojamas ir eina į oro vamzdžio CMM. Tai gali sukelti rimtų korozijos oro vamzdžiai. Ir tai taip pat bus sukurti kitus nešvarumus jungiantis vamzdis, kuris bus tiesiogiai paveikti kreipiančioji liniuotė. Galiausiai ji bus netikslūs matavimo rezultatus ir net paveikti CMM gyvenimą.

Nors nano KMM yra filtro komponentas efektyviai išvalyti suspaustu oru. Tačiau, mūsų įmonės oro valymo įrenginys turi labai aukštą tikslumą, siūlome vartotojai konfigūruoti oro filtrą šalia oro kompresorius. Jei yra per daug vandens į orą, ji yra labai rekomenduojama vartotojui įrengti oro džiovinimo sistema.