Rankinis Koordinačių matavimo mašina, vadovas KMM, Promas 564

1.Y ašis vadovas pusę priima balandis uodegos tipo, kuris turi aukštą tikslumą ir gerą stabilumą. 2.Software priima Rational DMIS 3.Y ašis vadovas pusę priima balandis uodegos tipo, kuris turi gerą stabilumą.

Informacija apie

Kaip viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų vadovo koordinuoti matavimo mašina, vadovą CMM, PROMAS 564, tai čia laukia jūsų kontakto.

apžvalga:

1. Priėmimas pažangių FEM (baigtinių elementų metodu) leidžia turėti tvirtą rigidiškumas, mažas geometrija klaidos, didelio tikslumo, didelio našumo ir aukštos stabilumą.

2. Y ašis instrukciją-būdas priima balandis uodegos tipas, kuris yra gerą stabilumą.

3. Trijų ašių priėmus inertiškos oro slėgio oro guoliu būdu, sudaro oro guoliais, kurie savaime išsivalantis, išankstinės apkrovos ir didelio tikslumo, garantuoja didelį trukmę guoliais, stiprūs anti-svyruoja, nedidelis atsparumas, ne dilimui ir stabili judesio.

4. priėmimas pasaulyje garsaus atspindinti metalo juosta matavimo skalė sistema, kuri yra glaudžiai šiluminio plėtimosi koeficientą su dauguma darbo gabalas ir užtikrinti gerą jų pakartojamumas.

5. Programinė įranga priima savarankiškai valdo intelektinės nuosavybės ir stiprus funkcija Racionalus DMIS programinę įrangą. Su savo tobula matavimo ir interneto funkciją, jis bus patenkinti klientų sudėtingas paklausą su išsamiu matavimo tirpale.

parametrai:

PUNKTAS IŠSAMI
tipas Promas564
linijinis mastelis Renishaw grotelės valdovus iš Didžiosios Britanijos
Nutarimas Renishaw skaitymo galvutės 1.0um
matavimo diapazonas 500mm × 600 mm × 400 mm
MPEe E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEP R≤3.8um

Neprivaloma zondas:

MCP MH20I
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

Tyrimo